Церемонія вручення дипломів — Університет «КРОК»

Церемонія вручення дипломів

07 листопада 2015 Новини та події

6 листопада 2015 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів.

Вітаємо з отриманням дипломів випускників міжгалузевих магістерських програм: «Адміністративний менеджмент», «Бізнес-адміністрування», «Управління проектами», «Якість, стандартизація та сертифікація».

Зичимо, щоб знання, які Ви отримали в стінах Університету, сприяли Вашому кар'єрному зростанню, матеріальному благополуччю і особистому щастю! Бажаємо творчих успіхів і нових досягнень!
Цього року Ви отримали нові дипломи Університету «КРОК» та додатки до дипломів європейського зразка.

Університет «КРОК» запрошує всіх бажаючих продовжити навчання.
За детальною інформацією звертайтеся до Приймальної комісії: 455-57-57, кабінет 316.

Запрошуємо випускників долучитися до Асоціації випускників «КРОКу», яка дозволяє підтримувати зв’язки на основі спільних особистісних, професійних, персональних та суспільних цінностей тим, хто отримав освіту в нашому Університеті. Більше інформації можна дізнатися на офіційному сайті АВУ «КРОК»

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 11 листопада 2015 12:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Церемонія вручення дипломів