Заряджай настроєм друзів! — Університет «КРОК»

Заряджай настроєм друзів!

07 лютого 2013 Новини та події

Заряджай настроєм друзів!7 лютого 2013 року в Університеті «КРОК» було оголошено Днем посмішки «КРОКу».

Із творчою ініціативою виступила Студентська рада, члени якої організували фотоконкурс та залучили до участі у ньому співробітників та студентів Університету. Конкурс визначить найкращу посмішку «КРОКу», яку оберуть за допомогою голосування.

Гаслом події став вислів «Подаруй свою посмішку оточуючим, подаруй їм частинку свого гарного настрою!».

Університет «КРОК» висловлює подяку організаторам, які проводили конкурс, фотографували, заохочували всіх до участі, а саме: Єщіганову Дмитру (4 курс, ФЕП), Філімоновій Ярославі (2 курс, ФМВ), Прокопенко Анні (4 курс, ФЕП), Чиж Марині (2 курс, ЮФ), Мачуленку Сергію (2 курс, ФМВ), Чмерук Дарині, Савич Ярославу, Матяш Ірині (студенти Київського коледжу нерухомості), Ковальчук Вікторії, Корсунівському Дмитру, Бойко Марині (студенти КЕПІТу).

Посміхнись життю і життя усміхнеться у відповідь!

Оновлено: Вівторок, 18 березня 2014 11:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Заряджай настроєм друзів!