Вітаємо нових КРОКівських членів координаційного центру ПАШ ЮНЕСКО — Університет «КРОК»

Вітаємо нових КРОКівських членів координаційного центру ПАШ ЮНЕСКО

13 лютого 2013 Новини та події

Члени координаційного центру ПАШ ЮНЕСКО13 лютого 2013 року відбулася Перша міська науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва «Навчання для майбутнього: вчитися та жити в інформаційному суспільстві».

Університет «КРОК» посів вагоме місце в оцінці проектної діяльності, яка реалізовується департаментом довузівської підготовки та Коледжем економіки, права та інформаційних технологій. Минулого року було здійснено такі проекти: країнознавчий фестиваль «Діалог культур», «Школа правового досвіду», етнографічний фестиваль «Традиції та сучасність», науково-освітні проекти Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС», «Всеукраїнська екологічна конференція».

Вітаємо проректора з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наконечну Н.В. та директора КЕПІТу Сумбаєву Л.П., які увійшли до складу Київського координаційного центру ПАШ ЮНЕСКО. В роботі конференції взяли участь представники 120 шкіл м. Києва, департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради.

В рамках заходу було піднято проблему популяризації проектів ЮНЕСКО в Україні, проаналізовано здобутки та потенціал столичних асоційованих шкіл ЮНЕСКО, обговорено ціннісні орієнтації освітнього простору ВНЗ, загальновизнані цінності ЮНЕСКО та синтез зусиль вищих навчальних закладів, наукових установ і шкіл у підвищенні якості для всіх та багато іншого.

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 14:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо нових КРОКівських членів координаційного центру ПАШ ЮНЕСКО