Новини та події

Сімейні розваги для найактивніших родин КЕПІТу

05 серпня 2015 Новини та події

Коледж економіки, права та інформаційних технологій (КЕПІТ) – унікальний навчальний заклад, адже в його житті активну участь беруть не лише студенти, а й їхні родини.

Протягом кожного навчального року відбуваються заходи сімейного формату: конкурс сімейних фото з Посвяти у студенти, спортивні змагання «КЕПІТ-family», тренінг з батьківської майстерності, командні ігри та барбекю «КЕПІТ-weekend», Концерт для батьків та, звичайно, щосеместрові батьківські збори.

У травні 2015 року родини студентів 1 та 2 курсів, які найактивніше брали участь у студентському житті своїх дітей, отримали сертифікати на відвідування розважальних заходів.

Так, родина Проворової Катерини отримала сертифікат на сімейну гру в боулінг, родина Алкхотдарі Омара відвідала театр опери і балету, родина Віштала Леонтія відпочила на ролердромі, Бабенко Анна з рідними покатались на ковзанах, Сахаров Леонід з мамою та братом відвідали Мамаєву слободу.

Усі сімейні заходи є частиною програми з надання додаткових можливостей для родин студентів «Ви – для «КРОКу», «КРОК» – для Вас».

Будемо раді участі родин у наступних заходах!

Оновлено: Середа, 05 серпня 2015 18:32
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Новини та події » Сімейні розваги для найактивніших родин КЕПІТу