Моніторинг проекту EANET — Університет «КРОК»

Моніторинг проекту EANET

01 липня 2015 Новини та події

«Національний Еразмус+ офіс» за участю команд від Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Харківського національного автомобільно-дорожного університету, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та Університету «КРОК» здійснив1 липня 2015 року моніторинг проекту EANET у нашому навчальному закладі.

Моніторинг є обов’язковим етапом у процесі реалізації «Темпус»-проектів. Команди презентували очікувані та отримані результати проекту, спілкувалися з представниками «Національного Еразмус+ офісу» щодо питань менеджменту, фінансів, комунікації, сталості та розповсюдження інформації про проект, провели зустрічі з викладачами та випускниками-підприємцями Університету «КРОК».

Представники «Національного Еразмус+ офісу» позитивно оцінили результати роботи української команди та консорціуму в цілому, надали рекомендації щодо подальшої імплементації проекту.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Моніторинг проекту EANET