Медіа-тиждень для школярів Києва — Університет «КРОК»

Медіа-тиждень для школярів Києва

18 червня 2015 Новини та події

Протягом тижня з 8 червня 2015 року учні київських шкіл брали участь у проекті «Media Week». Організували його Київський ліцей бізнесу і медіа-група «KMG», зокрема її координатор фотограф Владислава Боброва. Учасникам проекту пропонувалися різні тренінги та майстер-класи в галузі фотографії від членів медіа-групи. Також у юних медійників була чудова можливість попрактикуватися у зйомці та попрацювати з професійними моделями.

Вулична зйомка проходила в парку «Нивки» під керівництвом Владислави Бобрової. Студійна зйомка відбувалася в приміщенні студії-партнера «XXL». Керував роботою школярів фотограф Владислав Булгаков.

Учасники «Media Week» отримали сертифікати про закінчення проекту та подарунки від організаторів.

Оновлено: Четвер, 18 червня 2015 21:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Медіа-тиждень для школярів Києва