Свято Захисників Вітчизни в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Свято Захисників Вітчизни в Університеті «КРОК»

23 лютого 2013 Новини та події

Свято Захисників Вітчизни в Університеті «КРОК»23 лютого - традиційне свято всіх чоловіків країни. В Університеті «КРОК», святкування організувала Студентська рада. З нагоди свята Дня захисника Вітчизни в холі Університету зранку лунали пісні, студенти вітали всіх чоловіків зі святом, та ініціювали конкурси на військову тематику, в яких найактивніші учасники отримували солодкі призи.

Університет висловлює подяку за якісну організацію заходу: Прокопенко Анні (4 курс, ФЕП- Голові студентської ради Університету), Філімоновій Ярославі (2 курс, ФМВ), Чиж Марині (2 курс, ЮФ), Ждановій Юлії (2 курс, ЮФ), Гвоздьову Борису (2 курс, ЮФ), Єщіганову Дмитру (4 курс, ФЕП), Чмерук Дарині, Савич Ярославу, (студенти Київського коледжу нерухомості).

Університет «КРОК» сердечно вітає чоловіків зі святом, бажає міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та мирного неба над головою.

Оновлено: Вівторок, 18 березня 2014 09:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Свято Захисників Вітчизни в Університеті «КРОК»