Долучайтесь до Конкурсу на здобуття стипендії АВУ «КРОК»! — Університет «КРОК»

Долучайтесь до Конкурсу на здобуття стипендії АВУ «КРОК»!

27 лютого 2013 Новини та події

Долучайтесь до Конкурсу на здобуття стипендії АВУ «КРОК»!Четвертий рік поспіль АВУ «КРОК» до дня народження Університету проводить Конкурс на здобуття стипендії Асоціації для кращих студентів «КРОКу».

Метою конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.

За результатами конкурсу буде надано до п’яти стипендій студентам 3-4 курсу або магістратури, що мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства.

Цього року до подання заяви на участь у конкурсі, необхідно провести дослідження за темою «Університет «КРОК»: SWOT-аналіз очима студента».

Звертаємо увагу, що окремі члени та партнери АВУ «КРОК» також можуть присудити учасникам додаткові чи заохочувальні нагороди, які можуть полягати як у матеріальному, так і в моральному заохоченні. Прийом заявок триває до 15 квітня 2013 року.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Долучайтесь до Конкурсу на здобуття стипендії АВУ «КРОК»!