Круглий стіл ПАШ ЮНЕСКО — Університет «КРОК»

Круглий стіл ПАШ ЮНЕСКО

28 лютого 2013 Новини та події

Круглий стіл ПАШ ЮНЕСКО28 лютого 2013 року в Університеті «КРОК» відбувся круглий стіл присвячений темі «Координація спільних дій для сталого розвитку навчального закладу».

Організатором заходу виступили Університет «КРОК», департамент довузівської підготовки, Коледж економіки права та інформаційних технологій.

Учасниками заходу стали школи-партнери Університету «КРОК» Асоційовані школи ЮНЕСКО м. Києва, навчальні та позашкільні заклади, які приєднуються до ПАШ ЮНЕСКО.

В рамках круглого столу виступили представники Університету «КРОК» Наконечна Н.В., Власенко А.О., Чуйко Г.Е., Мелько Л.Ф., директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєва Л.П., студентка Університету «КРОК» - Ромнеська Аніта. Також, директор Київської МАН учнівської молоді Василюк В.О., презентував міжнародний проект «СоціоTERA - майбутнє світу», а координатор проекту Кожевнікова Н.В. представила міжнародний проект «Навчання майбутнього».

Під час заключної частини круглого столу обговорювалися питання організації роботи проектів у 2012-2013 навчальному році. Учасники домовилися про подальші зустрічі для обговорення та впровадження проектів в подальшій співпраці.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Круглий стіл ПАШ ЮНЕСКО