IT-семінари в Коледжі — Університет «КРОК»

IT-семінари в Коледжі

25 травня 2015 Новини та події

18 травня у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулася серія семінарів із новітніх інформаційних технологій.  Гостями заходів були компанії NetCracker, Microsoft та навчальний центр CyberBionic Systematics.

У якості доповідачів виступали:

• Ольга Карасевич (HR BP, NetCracker), яка розповіла про шляхи та можливості для отримання студентами стажування в провідних ІТ-компаніях.
  • Маргарита Остапчук (Technical Evangelist, Microsoft),  яка розповіла про платформу й новітні розробки від компанії Microsoft,  а також вручила сертифікати та подарунки для активних студентів.
  • Анастасія Норенко (Web-розробник, CyberBionic Systematics) та Ірина Музика (директор зі стратегічного менеджменту, CyberBionic Systematics), які розповіли про шлях вивчення технологій для здобуття професії Frontend-розробника, а також вручили активним студентам сертифікати для доступу до порталу навчальних відеокурсів ITVDN.com.

Студенти, які перед початком заходу пройшли відеокурс з основ інформаційної безпеки на порталі Microsoft Virtual  Academy, отримали сертифікати від компанії Microsoft.

Серед них:

• Артем Жежера
  • Надія Кочева
  • Мирослав Моспан
  • Петро Федорчук
  • Руслан Коваль

Також для проходження курсу та отримання сертифіката до студентів Коледжу приєдналися студент Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій Олексій Котюков і заступник директора цього ж інституту Іларіонов Олег Євгенович.

Оновлено: Вівторок, 26 травня 2015 07:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » IT-семінари в Коледжі