Відбулася «Економічна гра» для шкіл-партнерів — Університет «КРОК»

Відбулася «Економічна гра» для шкіл-партнерів

11 березня 2014 Новини та події

Відбулася «Економічна гра» для шкіл-партнерів11 березня 2014 року в Університеті «КРОК» відбувся навчально-освітній захід «Економічна гра» для учнів 9 класів шкіл-партнерів Університету. У грі взяли участь вихованці таких навчальних закладів: СЗШ № 263, СЗШ № 8, НВК № 176, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням англійської мови № 85, СЗШ № 27, СШЗ № 99.

На умовному прикладі даний захід познайомив учасників із процесом виробництва і обміну продукцією в умовах ринкової економіки і отримання на цій основі прибутку. Під час гри учасники розвивали аналітичне мислення, навички підприємницької діяльності і комунікативні здібності.

По закінченню гри було визначено команду переможців.

Організатором заходу виступив департамент довузівської підготовки Університету «КРОК».

Оновлено: Четвер, 10 квітня 2014 11:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася «Економічна гра» для шкіл-партнерів