В ККН довели, що «Українцем бути круто!» — Університет «КРОК»

Новини та події

В ККН довели, що «Українцем бути круто!»

22 травня 2013 Новини та події

«Українцем бути круто!»У продовженні святкування 15-річчя, в Київському коледжі нерухомості відбулась творчо-пізнавальна гра для студентів «Телемарафон «Українське телебачення призначає Вам побачення».

Тема марафону - «Українцем бути круто!», ідеї творчих завдань та конкурсів були запозичені із телепередач «Найрозумніший», «Україна має талант», «Модний вирок».

Участь у творчому змаганні взяло шість команд - «Зелений борщ», «Вареники», «Молодички», «Юкрейніан стайл», «Витребеньки», «Дерунчики».

У цікавому і напруженому змаганні жюрі, до складу, якого увійшли директор Київського коледжу нерухомості Дзюбко В.В., заступник директора коледжу з навчальної роботи Шевченко Т.М. і декан факультету економіки та підприємництва Кахута Н.Д., одноголосно віддали перемогу групам маркетологів ІІ-ІІІ-го курсів - «Дерунчики» і «Вареники». Друге місце поділили фінансисти і оцінювачі ІІІ-го курсу - «Юкрейніан стайл» і «Витребеньки».

А на третьому місці — оцінювачі ІІ-го курсу і зведена група спеціальностей І-го курсу - «Молодички» і «Зелений борщ».

Всім присутнім захід дав можливість перевірити свої знання з історії України, а також отримати море позитивних емоцій і хорошого настрою. Особлива подяка за майстерність і талант, який продемонстрували ведучі творчо-пізнавального марафону — викладачі Київського коледжу нерухомості Васяновичу О. О. та Лазарчук О. А. Аудиторія із захопленням слухала авторську поезію Оксани Анатоліївни та чудові пісні Олександра Олександровича.

Оновлено: Понеділок, 17 березня 2014 11:00
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В ККН довели, що «Українцем бути круто!»