Продовжуємо творити добро — Університет «КРОК»

Продовжуємо творити добро

05 травня 2015 Новини та події

До проекту «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя» долучаються  нові учасники.

30 квітня 2015 року два студенти «КРОКУ» – Донцов Вадим, 1 курс ФЕП, Рось Богдан, 1 курс ЮФ, та директор департаменту зі студентських питань Ковальчук Н.О. відвідали Київський міський центр крові та здали півтора літра крові. Вадим та Богдан стали донорами вдруге.

Нагадуємо, що мета проекту – допомога якомога більшій кількості людей, які потребують переливання крові. Ми закликаємо приєднуватися до учасників проекту, щоб запалювати життя та дарувати надію тим, кому вона необхідна – дорослим чи дітям, хворим або пораненим.

Керує проектом Степанченко Ігор, голова Студради юридичного факультету.

Закликаємо Вас не бути байдужими та приєднуватися до проекту! Саме Ви можете врятувати комусь життя, а ми Вам в цьому допоможемо.

Приєднатися дуже просто, потрібно лише:

1. Мати бажання допомогти людям, які цього потребують
  2. Відповідати критеріям, необхідним для донорства: будь-яка практично здорова людина у віці від 18 до 60 років, якщо немає протипоказань. Люди з масою тіла менше 50 кг або зростом менше 150 см допускаються до донорства в індивідуальному порядку
  3. Зв'язатися з керівниками проекту для отримання інформації за телефоном 093-978-80-11 (Степанченко Ігор) та в групі ВКонтакті
  4. Прийти до пункту збору крові та здати її з такими ж донорами, як Ви.

Ми чекаємо на Вас!

Кличте друзів та знайомих, щоб робити добро РАЗОМ, адже це так просто!

Оновлено: Субота, 16 травня 2015 14:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Продовжуємо творити добро