ЕКО «ЛОТОС» поповнив склад активу! — Університет «КРОК»

ЕКО «ЛОТОС» поповнив склад активу!

26 березня 2015 Новини та події

18 березня відбулися чергові вибори складу Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС».

Голова Клубу Гричик Євгенія представила  результати роботи ЕКО «ЛОТОС» за рік.

Вибори нового складу передбачали обрання голови Клубу та керівників проектів і напрямів, що реалізує команда в рамках своєї діяльності.

• Головою Клубу на 2-й термін залишилася Гричик Євгенія, студентка 2 курсу КЕПІТу (спеціальність «ФК-ексклюзив»).
  • Керівником проекту «КРОКуємо до зеленого» (програма зі збору макулатури та акції «День врятованого дерева»), а також заступником голови стала Руліковська Наталія, студентка 2 курсу КЕПІТу (спеціальність «Маркетингова діяльність»).
  • Проект зі збору відпрацьованих батарейок координуватиме Ільчук Тетяна, студентка 1 курсу КЕПІТу (спеціальність «Комерційна діяльність»).
  • Регіональний проект Коледжу з облаштування креативних клумб на раніше засмічених ділянках «Creativeflowers» очолила Шмакова Ліана, студентка 1 курсу КЕПІТу (спеціальність «Оціночна діяльність»).
  • Тренінговий комітет очолила Капшук Олександра, студентка 1 курсу КЕПІТу (спеціальність «Комерційна діяльність»).
  • PR-діяльність Клубу буде здійснювати Галецький Олександр, студент 1 курсу КЕПІТу (спеціальність «Розробка програмного забезпечення»).

Новообрана команда готова до роботи та обіцяє багато цікавих проектів і продуктивну роботу організації!

Оновлено: Понеділок, 30 березня 2015 12:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЕКО «ЛОТОС» поповнив склад активу!