ІІ етап обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт — Університет «КРОК»

ІІ етап обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

18 березня 2015 Новини та події

Наприкінці лютого 2015 року у м. Києві завершився ІІ етап обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, якийпроводився з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції студентів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Активну участь у зазначеному заході взяли студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, які презентували на конкурсі свої науково-дослідницькі роботи в секціях філософії, соціології та педагогіки. Змістовними і цікавими були доповіді у секціях правознавства,мікроекономіки та макроекономіки.

За підсумками ІІ етапу обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук студентка I курсу Желепа Аліна здобула 1 місце (секція соціологія – загальна сума балів 92). Студенти 1 курсу Логош Вікторія та Дерев’янко Анастасія здобули 2 місце (секція соціологія – загальна кількість балів відповідно 86 та 81).

Журі конкурсу відмітили роботу студентки 1 курсу Трішиної Аліни, яка виборола II місце (секція філософії - загальна сума балів 89), студентів 2 курсу Кудряшова Євгенія II місце (секція педагогіки - загальна сума балів 81) та Николин Богдани, яка здобула III місце (секція філософії - загальна сума балів 76 ).

Оригінальними презентаціями були роботи студентів 2 курсу Тихоненко Юлії, яка здобула II місце серед учнів 11-х класів м. Києва (секція правознавство - загальна сума балів 82) та Радун Ради-Софії, здобула II місце (секція економіки - загальна сума балів 71)

Дякуємо всім студентам, хто брав участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, сподіваємось на подальшу їх працю у формуванні наукового потенціалу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Оновлено: Понеділок, 06 квітня 2015 14:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ІІ етап обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт