Новини та події

«Відеоролик на роликах» - це круто!

23 вересня 2013 Новини та події

«Відеоролик на роликах» - це круто!Саме такий конкурсний проект стартував 23 вересня у рамках проекту «Крок назустріч». Це майстер-клас, організований Департаментом довузівської підготовки, Коледжем економіки, права та інформаційних технологій і проведений за участю кафедри спеціальної мовної підготовки.

Про шляхи реалізації проекту «Відеоролик на роликах» від задуму до втілення розповіла Чуйко Ганна Едуардівна – координатор проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» в м. Києві, викладач кафедри спеціальної мовної підготовки Університету «КРОК». Ясенчук Леся Володимирівна, координатор ПАШ ЮНЕСКО КЕПІТу, презентувала можливі варіанти інтерактивної частини реалізації проекту.

Чуйко Ярослав Олександрович, сценарист виробництва film.ua, автор програм для каналів «ІНТЕР», «К-1», «НТН», дипломант конкурсу молодих драматургів України «Двері», і Будівська Тетяна Володимирівна, сценарист, автор програм для каналів «ІНТЕР», «К-1», «НТН», познайомили з особливостями створення художнього образу в роликах: основними правилами побудови сюжету, темами і підтемами сценарію, композицією кадру, основними принципами монтажу. Спілкування було дуже цікавим, а вже в грудні ми зможемо оцінити роботи учасників проекту. Тож побажаймо їм успіху!

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 14:16
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Відеоролик на роликах» - це круто!