Нова зустріч від «КРОК-лекторію» — Університет «КРОК»

Нова зустріч від «КРОК-лекторію»

17 лютого 2015 Новини та події

13 лютого 2015 року в київській загальноосвітній школі № 93 відбулася лекція в рамках проекту «КРОК-лекторій». Валентина Станіславівна Лук’янець, викладач Університету «КРОК», проводила заняття на тему «Роль та місце незалежної України в євроінтеграційних процесах». Слід відмітити, що лекція викликала щирий інтерес у школярів, тому що мова йшла про ситуацію, яка наразі склалася в нашій країні. Як виявилося, старшокласники не тільки мали різні точки зору, а ще й надавали змістовну аргументацію.

Учні переглянули інтерактивну презентацію Університету «КРОК» та отримали корисні подарунки за участь у вікторині.

Університет висловлює щиру подяку школі-партнеру № 93 за багаторічну та плідну співпрацю.

Оновлено: П'ятниця, 20 лютого 2015 17:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Нова зустріч від «КРОК-лекторію»