Новини та події

Від хвиль Ласпі до Ради ЮНЕСКО

15 вересня 2013 Новини та події

Від хвиль Ласпі до Ради ЮНЕСКО15-19 вересня студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій брали участь в ігровій сесії «Водні ресурси світу: безпечний вплив, розумне керування, справедливе використання» імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО» (ювілейна XV Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні у м. Ласпі). Гра була присвячена проголошеному ООН Міжнародному року співпраці з питань води.

Коледж на конференції представляли студенти групи «КЕПІТ-Ексклюзив» Шульга Євгенія, Сопєлкіна Ірина (ІІІ-й курс) та Корженко Олексій (ІІ-й курс). Команда КЕПІТу ввійшла до трійки призерів творчого конкурсу «Зустріч у мережі», а також стала одним із переможців тематичного квесту «Фарватер-шоу». Нідерланди – країна, яку представляли студенти, стала однією з п'яти країн-переможниць конференції. Учасники заходу мали змогу відчути себе справжніми делегатами Європарламенту.

Загалом ігрова сесія не лише сприяла розвитку дипломатичних навичок делегатів, а й вплинула на внутрішню культуру кожного з учасників. Приємно відзначити, що творчий номер нашого студента - Корженко Олексія було визнано офіційним танцем конференції.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Від хвиль Ласпі до Ради ЮНЕСКО