Новини та події

Випуск студентів з Екваторіальної Гвінеї

25 червня 2013 Новини та події

Випуск студентів з Екваторіальної Гвінеї25 червня 2013 року відбувся випуск слухачів програми підготовчого відділення для іноземних громадян Університету «КРОК», громадян Республіки Екваторіальна Гвінея.

На заході були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи Олена Шикова, начальник управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв, а також почесні гості в особі радника Президента Республіки Екваторіальна Гвінея Мігеля Екуа Ондо, генерального інспектора з енергетики континентальної частини Республіки Екваторіальна Гвінея Хуана Нгема Нзе та адміністративного директора компанії «DUGLAS ALLIANCE LTD. Олексія Васильчука.

43 студента з Республіки Екваторіальна Гвінея протягом року вивчали в Університеті «КРОК» російську мову, а також опанували ряд дисциплін, які дозволять їм продовжити навчання в кращих технічних ВНЗ Києва та України – НТУУ «Київський політехнічний інститут», НТУУ «Харківський політехнічний інститут», Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне).

Вітаємо студентів з отриманням свідоцтв про закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян та бажаємо подальших успіхів на освітній ниві!

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 12:38
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випуск студентів з Екваторіальної Гвінеї