Новини та події

Університет «КРОК» пишається талановитими співробітниками!

30 травня 2013 Новини та події

Університет «КРОК» пишається талановитими співробітниками!В Університеті «КРОК» працює талановитий викладач кафедри менеджменту та маркетингу, який навчає студентів комунікаційній діяльності, рекламі, копірайтингу та зв'язкам з громадськістю.

Окрім цього, Артем Акопович Азоян застосовує у практичній діяльності свої знання: він успішний копірайтер, сценарист та поет, член правління Спілки рекламістів України та лауреат міжнародного фестивалю реклами «Золотий ПРОФІль» (1997-1998).

Цього року Артем Акопович вчергове довів, що сила слова та літературний талант не мають державних та мовних кордонів. 21 березня 2013 року в Центральному Будинку літераторів в Москві на урочистій церемонії, присвяченій святкуванню Всесвітнього дня поезії під егідою Федерального агентства з друку і масових комунікацій РФ були оголошені результати Національної літературної премії «Поет року» за 2012 рік. Вітаємо Артема Акоповича зі здобуттям диплома номінанта премії, заснованої Російським літературним клубом спільно з видавництвом «Авторська книга» з метою пошуку нових талановитих авторів, здатних зробити внесок у сучасну літературу. Також Правління Московської міської організації Спілки письменників Росії висловлює вдячність Артему Акоповичу та Університету «КРОК» за надану благодійну допомогу, направлену на відновлення приміщення Письменницького Будинку.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Новини та події » Університет «КРОК» пишається талановитими співробітниками!