Міжнародна науково-практична конференція «Університет і лідерство» — Університет «КРОК»

Міжнародна науково-практична конференція «Університет і лідерство»

05 грудня 2014 Новини та події

3 грудня 2014 р. в рамках проекту «Темпус» «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (ELITE – Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging) в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Університет і лідерство». Захід відвідала керівник проектів та програм управління міжнародного співробітництва та координатор проекту «Темпус» в Університеті «КРОК» Галина Богаченко.

Тематичні напрями конференції:
- Пленарне засідання. Роль університетів у розвитку лідерського потенціалу суспільства
- Секція 1. Розвиток лідерства для освіти (education leadership)
- Секція 2. Розвиток лідерства для державного управління (public leadership)
- Секція 3. Розвиток лідерства для підприємств (business leadership)

Для керівників закладів вищої освіти був організований міжнародний круглий стіл «Розвиток лідерського потенціалу університетів».

Слід зазначити, що в серпні Університет «КРОК» брав участь в опитуванні від проекту «ELITE», що проводилося серед вишів України. Результати цього опитування були опрацьовані та включені в публікацію проекту «Роль університету у розвитку лідерського потенціалу суспільства: концептуальні засади», презентовану на конференції.

Також варто наголосити, що Університет «КРОК» включений до  університетів – партнерів проекту «ELITE».

Оновлено: П'ятниця, 05 грудня 2014 20:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міжнародна науково-практична конференція «Університет і лідерство»