День солодкого життя в «КРОЦі» — Університет «КРОК»

День солодкого життя в «КРОЦі»

27 листопада 2014 Новини та події

10 листопада Студентська рада Київського коледжу нерухомості організувала та провела  яскраве свято «ДЕНЬ СОЛОДКОГО ЖИТТЯ». Студенти Коледжу самі готували смачні солодощі. Усі бажаючі могли придбати та поласувати випічкою.

Під час заходу зібрано  близько 700 гривень, що будуть направлені на благодійність – на закупівлю необхідних товарів для вихованців Цюрупинського будинку-інтернату, яким понад 10 років опікуються студенти Університету «КРОК».

Дякуємо всім, хто долучився до акції! Особливу подяку висловлюємо студентам-організаторам та юним кулінарам: Шупило Анні, Андрієнко Лесі, Батуриній Ользі, Щеці Олександрі, Кутей Марії, Заболоцькому Олегу, Кобилевській Анні, Гороховській Анастасії, Маро Дарії, Шмаковій Ліані, Євдокименко Еліні, Ягоді Альоні, Реінту Денису, Малинцькій Анастасії, Зелинській Олені, Лисенку Владу, Гливі Анатолію, Зеленській Віолеті, Майстренко Анні, Залитку Віталію, Чупахину Роману, Савичу Ярославу, Березовській Наталії, Семенченко Вікторії, Маскаврону Роману, Ващук Ірині, Олейник Вікторії, Миговичу Артему, Кіяшку Даниїлу.

Оновлено: Неділя, 30 листопада 2014 17:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День солодкого життя в «КРОЦі»