Київська Мала академія наук учнівської молоді висловлює подяку Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

07 березня 2013 Новини та події

Київська Мала академія наук учнівської молоді висловлює подяку Університету «КРОК»Дирекція Київської Малої академії наук учнівської молоді та відділення економіки висловлюють щиру вдячність за плідну співпрацю та велику допомогу в проведенні ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН Університету «КРОК».

Захід був організований на базі Університету «КРОК» за підтримки Першого проректора Шарова О.І. Важливий внесок в організаційне забезпечення заходу внесли особисто директор Коледжу економіки права та інформаційних технологій Сумбаєва Л.П., завідувач економічного відділення Новіцька Н.К., працівники деканату та студенти: Aтрощенко Георгій, Міркевич Денис, Брицька Вікторія, Агапова Вікторія, Пижов Олександр, Сапожнік Олексій, Корженко Олексій. Окрема подяка висловлюється співробітникам департаменту зв’язків з громадськістю, департаменту зі студентських питань, навчально-методичного управління, центру інформаційних технологій, їдальні.

Колектив Київської Малої академії наук учнівської молоді сподівається на подальшу співпрацю з Університетом «КРОК», активне проведення спільних заходів в організації просвітницької, навчально-виховної роботи з учнівської молоддю.

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 10:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Київська Мала академія наук учнівської молоді висловлює подяку Університету «КРОК»