Новини та події

Вдячність та новини від Картунова О.В.

22 жовтня 2014 Новини та події

Олексій Васильович розповів про результати благодійної акції:

«Красно дякую, знімаю капелюха і вклоняюся всім, хто знайшов можливість підтримати мене не лише морально, а й фінансово під час проведення благодійної акції до Дня вчителя (перша половина жовтня 2014 р.).

На 15 жовтня 2014 р. ВАШИМИ спільними зусиллями було зібрано 9 472 грн, зокрема:

  • перераховано на картку – 4 366 грн;
  • передано на кафедру суспільних наук та в інші підрозділи Університету – 3 841 грн;
  • вкинуто до благодійних скриньок – 1 265 грн.

Ці гроші додані до моєї власної пенсії, заробітної платні та інших моїх заощаджень і використовуються для придбання такого життєво важливого для мене хіміопрепарату.

І знов тут є дві новини.

Перша новина: вживаний мною таргентний хіміопрепарат почав працювати. Як показали дані УЗІ та КТ, припинилося зростання пухлини та поширення метастаз. За висновком лікарів (які до того вже було «махнули на мене рукою»), «намітилася позитивна динаміка». Та і я сам «складати крила» не збираюся… Отже, завдяки і ВАШІЙ щирій та безкорисній допомозі я знову в строю. Попри значні негативні побічні ефекти хіміопрепарату, я приступив до роботи і продовжую працювати. Радію кожному новому дню, кожному променю сонечка і золотавому листочку, зустрічі зі своїми пошанованими колегами, а особливо зі своїми улюбленими студентами!!!

Друга новина не дуже приємна. Ціни на потрібні мені хіміопрепарати шалено підскочили. А за висновками лікарів мені доведеться їх вживати впродовж щонайменше 3-х наступних років, тобто до повної або часткової ремісії. Втім, будемо сподіватися, що з допомогою ГОСПОДА БОГА, за підтримки РІДНИХ та всіх ВАС нам вдасться подолати і ці проблеми…

З повагою, вдячністю і любов’ю до всіх ВАС
проф. Олексій Васильович Картунов»

 


Уся університетська громада щиро рада бачити Олексія Васильовича, як завжди, в гарному настрої, попри всі негаразди. Нагадуємо, що благодійна акція триває і потреба у Вашій матеріальній підтримці є життєво важливою!!!

Кошти можна переказувати на ім’я Картунова Олексія Васильовича на картку Приватбанку

4149 4978 0831 8507

або на ім’я дружини Маруховської-Картунової Ольги Олександрівни на картку Приватбанку

5168 7572 5548 4505

Можна також особисто занести в Університеті «КРОК» до каб. 234-4.

Якщо хтось із Вас має інформацію про вітчизняні та міжнародні благодійні фонди допомоги онкохворим або небайдужі компанії, фірми, банки чи бізнесменів, які можуть стати тимчасовими спонсорами лікування, просимо передавати інформацію до каб. 234-4.

ПОДАРУЙ НАДІЮ НА ЖИТТЯ О.В. КАРТУНОВУ,
БО ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Оновлено: Середа, 29 жовтня 2014 19:28
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вдячність та новини від Картунова О.В.