Адаптаційний тренінг для студентів першого курсу — Університет «КРОК»

Адаптаційний тренінг для студентів першого курсу

02 жовтня 2014 Новини та події

18 вересня 2014 року департамент зі студентських питань організував адаптаційний тренінг для першокурсників. Його провела наша студентка Коноваленко Єлизавета (2 курс магістратури, спеціальність «Психологія»).

Метою тренінгу було обговорення можливих труднощів, пов’язаних із новим життєвим етапом. Також акцентувалася увага на комунікативному аспекті: учасникам пропонувалися різні вправи і завдання, в яких вони могли себе проявити, спробувати розкритися і дізнатися більше один про одного.

Важливою частиною тренінгу можна назвати ту, де студенти вибирали собі ролі, які потім аналізувалися з точки зору їхньої життєвої позиції, рішень і стратегій поведінки. Першокурсники проявили себе як активні, думаючі, креативні і досить дорослі молоді люди.

Завершували тренінг веселі вправи про серйозне і важливе (резюмування, долоньки з відгуками та ін.).

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Адаптаційний тренінг для студентів першого курсу