Студенти КЕПІТу їдуть до Польщі

16 вересня 2014 Новини та події

Із 17 по 22 вересня 2014 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій беруть участь у ІV Міжнародному конгресі «Європейська молодь за світ без насильства», що проходить у м. Краків-Аушвіц (Польща).

Конгрес організовано Спільнотою Святого Єгідія у співпраці з головними університетами та численними науковими інститутами Грузії, Італії, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Угорщини, України, Чехії.

Програмою конгресу передбачено: зустрічі й розповіді свідків Шоа та концентраційних таборів Аушвіц-Біркенау; візит до музею та участь у меморіальній церемонії в таборі Біркенау; робочі групи; заключна пленарна сесія.

Студенти Коледжу вже вдруге братимуть участь у Міжнародному конгресі в Польщі. Ця поїздка є ще одним кроком на підтримку цінностей миру та мирного співжиття різних народів, вшанування трагічних сторінок в історіях наших країн, спричинених расизмом і антисемітизмом.

Чекаємо на повернення колежан, натхненних, мудріших та з безліччю пам’ятних фото.

Оновлено: Четвер, 18 вересня 2014 00:12

Ви тут: Новини та події » Студенти КЕПІТу їдуть до Польщі