У центрі уваги: Вільний університет Берліну про проект EANET — Університет «КРОК»

У центрі уваги: Вільний університет Берліну про проект EANET

31 липня 2014 Новини та події

Вільний університет Берліну (Freie Berlin University) опублікував статтю «Вчимося у партнерів» про проект EANET «Мережа випускників-підприємців».

Стаття описує очікування від проекту та його значення. Як повідомлялося раніше, перша нарада організаційного комітету консорціуму EANET відбулася в червні в Амстердамі. Богаченко Галина, керівник проектів та програм Університету «КРОК», яка була присутня на зустрічі, дала інтерв’ю кореспонденту з Вільного університету Берліну Ніні Прехм. В інтерв’ю вона наголосила, що проект є важливим для України в цілому  та висловила сподівання, що подібні проекти допоможуть поліпшити ситуацію в країні  і налагодити бізнес-зв’язки з Європою.

Оновлено: Четвер, 31 липня 2014 13:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У центрі уваги: Вільний університет Берліну про проект EANET