Фінал мультифестивалю «Студентська республіка - 2013» — Університет «КРОК»

Фінал мультифестивалю «Студентська республіка - 2013»

24 серпня 2013 Новини та події

Фінал мультифестивалю «Студентська республіка - 2013»З 24 по 27 серпня 2013 року біля м.Євпаторія з нагоди святкування Дня Незалежності України проходив фінал Міжнародної програми мультифестивалю «Студентська республіка - 2013». Захід проходив за участі переможців регіональних етапів фестивалю, експертів, ЗМІ та іноземних гостей.

У студмістечку, яке було створено студентами, діяли різноманітні соціальні та спортивні турніри, змагання, тренінги, конкурси, семінари та фестивалі.

Вітаємо з перемогою в номінації «Містер Авангард» - Шарапова Микиту.

Команду Університету «КРОК» представляли: студентського магістрату - Жданова Юлія (капітан команди -ІІІ курс, ЮФ, голова Студентської ради ЮФ). Чиж Марина (ІІІ курс, ЮФ; заступник голови Студентської ради Університету); Гусакова Марина, студентський мер Києва 2012 року (III курс, ФМВ), Чмерук Дар’я (III курс, ФЗН), Войтенко Анастасія (III курс, ФЕП), Мачуленко Сергій, (III курс, ФМВ), Матяш Ірина (III курс, ФЕП), Брицька Вікторія (III курс, ФЕП), Коровай Маргарита (III курс, ФЕП), Ковальчук Вікторія (II курс, КЕПІТ), та студенти магістратури: Дубенський Роман (ФМВ), Брюханда Євгеній (ФМВ), Шарапов Микита (ФМВ), Сороченко Дмитро (ФЕП).

Адміністрація «КРОКу» висловлює щиру подяку КРОКівцям за підготовку та активну участь у фіналі «Студентської республіки – 2013».

Оновлено: Середа, 26 лютого 2014 10:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фінал мультифестивалю «Студентська республіка - 2013»