Новий медіа-проєкт «Пісня буде поміж нас» — Університет «КРОК»

Новий медіа-проєкт «Пісня буде поміж нас»

31 жовтня 2023 Новини та події

Ми в Університеті «КРОК» віримо, що популяризація здобутків української музики сприятиме більшому розумінню української культури і поширенню її серед молоді.

Нині творчість відомого композитора та виконавця Володимира Івасюка переживає нову хвилю популярности, тому в офіційних профілях Університету в соціальних мережах можна побачити перший допис медіа-проєкту у колаборації з Вокальною студією КРОК #піснябудепоміжнас саме цього легендарного музиканта.

Переглянути прем'єрний допис в Instagram | Facebook | Tik Tok

Якщо тобі подобається новий проєкт і цей допис, бажаєш більше бачити подібного контенту, напиши в коментарях в соц мережах про кого з українських музикантів ти хотів би дізнатися ще.

Давай пінавати та розвивати український простір разом!
Все є і буде Україна!

Оновлено: Четвер, 02 листопада 2023 19:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новий медіа-проєкт «Пісня буде поміж нас»