Онлайн засідання круглого столу «День української писемності та мови» — Університет «КРОК»

Онлайн засідання круглого столу «День української писемності та мови»

11 листопада 2021 Новини та події

9 листопада 2021 року у рамках проведення тижня української писемності та мови, за ініціативи Голови культурного комітету Студентської ради Коледжу Лазаренко Марини, було проведено онлайн засідання круглого столу «День української писемності та мови» на якому групи першого курсу демонстрували презентації, розповідали цікаві факти.

Модератором була викладачка української мови Ліна Хованець. Студенти розкрили такі теми:

• Що це за свято День української писемності та мови і як його святкують?
  • Цікаві факти про мову та писемність
  • Хто такий Нестор-літописець?
  • Хто такий Петро Яцик? І що він зробив для української мови?
  • Міжнародний конкурс знавців імені Петра Яцика
  • Радіодиктант, коли вперше було проведено?

Першокурсники демонстрували неймовірно цікаві теми, заохочували присутніх до обговорення. Дякуємо учасникам заходу. Адже популяризація української мови надзвичайно важлива справа серед молоді!

Вчіть українську мову та знайте історію своєї мови!

Оновлено: Четвер, 11 листопада 2021 17:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Онлайн засідання круглого столу «День української писемності та мови»