Вітаємо учасників Міжнародної конференції «Академічна доброчесність у державному управлінні та навчальних закладах»! — Університет «КРОК»

Новини та події

Вітаємо учасників Міжнародної конференції «Академічна доброчесність у державному управлінні та навчальних закладах»!

06 травня 2020 Новини та події

Наприкінці березня 2020 року в Університеті «КРОК» за підтримки Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Агенції розвитку освітньої політики, Асоціації приватних закладів освіти України, Асоціації керівників шкіл м.Києва та Наукового центру інноваційних досліджень (Scientific Center of Innovative Researches) (Таллінн, Естонія) відбулась Міжнародна онлайн конференція з питань академічної доброчесності в державному управлінні та навчальних закладах.

Метою конференції було обговорення актуальних питань академічної доброчесності в державному управлінні та навчальних закладах. У конференції взяли участь державні службовці різних рівнів, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів вищої та загальної середньої освіти.

За результатами конференції опубліковано збірник матеріалів.

Оновлено: Четвер, 07 травня 2020 12:04
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо учасників Міжнародної конференції «Академічна доброчесність у державному управлінні та навчальних закладах»!