Організатори Всеукраїнського молодіжного екологічного Форуму «GreenMindGenaration» висловлюють вдячність за підтримку заходу — Університет «КРОК»

11 грудня 2019 Новини та події

Організатори Всеукраїнського молодіжного екологічного Форуму «GreenMindGenaration» висловлюють вдячність ключовим партнерам заходу за надзвичайно ґрунтовну та системну підтримку у реалізації всіх активностей та творчих задумів, у системній підтримці всіх ініціатив та активному долученні до Форуму.

Роль формування громадянської свідомості, екологічного мислення у сучасної молоді є ключовим стратегічним завданням Української держави та українського суспільства. Про це говорить й той факт, що Всеукраїнський молодіжний екологічний Форум підтримали: Міністерство освіти і науки України; Національний координатор Міжнародного проєкту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» в Україні; Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація; Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкомунсервіс»; Міжнародна громадська організація «Рада з екологічної безпеки»; Громадська організація «Центр екологічних ініціатив «Екодія»; Громадська організація «Друге життя»; Благодійний фонд «Фонд захисту біорізноманіття України»; Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник; Карпатський біосферний заповідник; Національний природній парк «Голосіївський».

Університет «КРОК» та Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК», навчальні заклади – учасники Національного конкурсу молодіжних екологічних проєктів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge» висловлюють вдячність за підтримку та сподіваються на подальшу плідну співпрацю!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Екологічний форум «GreenMindGеneration» / 05.12.2019Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 12 грудня 2019 09:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організатори Всеукраїнського молодіжного екологічного Форуму «GreenMindGenaration» висловлюють вдячність за підтримку заходу