Кафедра туризму – учасник конференції з нагоди 200-річного ювілею Григорія Галагана — Університет «КРОК»

Новини та події

Кафедра туризму – учасник конференції з нагоди 200-річного ювілею Григорія Галагана

26 червня 2019 Новини та події

21 червня 2019 року у Києві, на базі Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ДП «ГДІП»), відбулась прес-конференція «200-річчя Григорія Галагана. На шляху до відродження «Українського Парнасу» в Сокиринцях». Захід відбувався в рамках культурно-просвітницького проекту «Шевченківсько-Галаганівські студії».

Гостями та учасниками конференції були особистості небайдужі до життєтворчості Григорія Галагана та подальшого розвитку Сокиринського архітектурно-паркового комплексу, серед яких науковці, діячі культури, громадські активісти, освітяни, меценати.

Модератором заходу була Ольга Костриця, завідувач Музею Сокиринського аграрного ліцею.

Конференція розпочалась з вітального слова Павла Кривоноса – генерального директора ДП «ГДІП». На заході піднімалися питання про духовний спадок Григорія Павловича Галагана, про його вклад у скасування кріпосного права, про історичний досвід багатогранної реформаторської та меценатської діяльності, ініціативи в галузі аграрних реформ та підтримки селянського підприємництва.

Серед виступаючих були Галина Болотова (заступник директора Національного музею літератури України), Марина Будзар (доцент Київського університету ім. Б.Грінченка), Тетяна Зоц (директор Прилуцького краєзнавчого музею), Анатолій Тимошенко (проректор Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Шевченка) та ін.

Університет «КРОК» представляла Людмила Мелько – завідувач кафедри туризму, яка у своєму виступі поділилась думками щодо популяризації життя та творчості Григорія Галагана серед молоді та розвитку Сокиринецького комплексу, як туристичного об’єкту.

Серед КРОКівців також були присутніми на заході наші студенти спеціальності «Туризм» та друзі, серед яких Ерміне Смоян та Асмік Смоян.

Одним із активних організаторів заходу є Вертегел Андрій Григорович – президент громадської організації «Слов’янський університет», друг і партнер Університету «КРОК», історик за фахом, який сприяє популяризації та впровадженню у життя проекту «Шевченківсько-Галаганівські студії».

Дякуємо усім організаторам за створення та реалізацію цього надзвичайно актуального, глибоко патріотичного культурно-просвітницького проекту. Бажаємо подальших успіхів у його реалізації!

Оновлено: Середа, 26 червня 2019 10:04
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра туризму – учасник конференції з нагоди 200-річного ювілею Григорія Галагана