Ярмарок від благодійного товариства «Серце у долоньках» — Університет «КРОК»

Ярмарок від благодійного товариства «Серце у долоньках»

12 березня 2019 Новини та події

6 березня 2019 року був проведений Благодійний ярмарок на Масляну від благодійного товариства «Серце у долоньках».

Першокурсники кожного факультету Університету підготували смаколики для святкування Масляної. Млинці були різноманітними і дуже апетитно виглядали: від солодких рожевого кольору до солоних із грибами. Вибір був дуже різноманітним, тож повз ніхто не міг пройти.
Команди студентів, які брали участь у благодійному ярмарку підійшли до участі в заході відповідально. Це студенти, які вивчають міжнародні відносини, туризм, психологію, економіку та підприємництво, право, дизайн, комп`ютерні науки та ін.
Ніхто зі студентів не був байдужим до благодійної акції, тому що млинці були дійсно смачні, а студенти ситі. Крім того, кожен із студентів із радістю допоміг дітям, позбавленим батьківського піклування, а саме Цюрупинському дитячому будинку.

Оновлено: Середа, 13 березня 2019 11:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ярмарок від благодійного товариства «Серце у долоньках»