Привітання зі святом Весни! — Університет «КРОК»

Привітання зі святом Весни!

07 березня 2019 Новини та події

Зі святом Вас, дорогі жінки!
Весна! Нею дихають наші серця, нею освячуються наші душі, у ній народжуються найкращі починання!

Ця дивовижна пора дарує нам чарівне свято, присвячене завжди юній, неповторній і загадковій жінці! Зі святом Вас, дорогі жінки! Нехай Ваші очі щодня сяють щастям, хай будь-якої пори року Ваш настрій залишається сонячним і безхмарним.

Зичимо Вам щирої, цілющої любові, ніжності і тепла. Хай в усьому з Вами буде Боже благословіння!

З повагою та любов'ю
чоловіки «КРОКу»

P.S.: Студентська Рада Університету привітала чарівних жінок з Міжнародним святом у холі Університету: лунала гучна та весела музика. Крім цього студенти вітали жінок приємними поезіями та віршами.

Цього дня усі отримали отримали масу задоволення та красиві фото біля фотозони, яка знаходилася також у холі Університету. Під час святкування був проведений концерт, який сподобався усім гостям та відволік їх від важкої роботи. Під час концерту були веселі сценки у виконанні студентів, виступали також Вокальна Студія «КРОК» і Танцювальна Студія «КРОК».

З приємним та веселим настроєм всі поверталися додому з посмішкою на обличчі, а організатори були раді подарувати посмішку всім КРОКівцям.

Оновлено: Середа, 20 березня 2019 11:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Привітання зі святом Весни!