Міс і Містер КЕПІТ – 2019 — Університет «КРОК»

Міс і Містер КЕПІТ – 2019

05 березня 2019 Новини та події

1 березня 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся найромантичніший проект Студентської ради Коледжу – «Міс і Містер».

11 найталановитіших учасників змагались у нелегких конкурсах, щоб довести право носити цей почесний титул. Під час концертного дійства учасники та актори робили все, щоб гості опинилися в справжньому світі Дісней, адже саме цій казковій темі був присвячений цьогорічний конкурс «Міс і Містер»! Кожен з претендентів гідний найвищої нагороди і демонстрував свої таланти у цьому шоу якнайкраще.

Отже, після усіх конкурсів за рішенням журі звання Міс Коледжу та Міс елегантність отримала Атлас Зоряна, а Містером Коледжу та Містером Глядацьких симпатій став Валентин Янчарук!

Віце-Міс Коледжу – Дар'я Мусієнко, Віце-Містер та Містер Креативність – Антон Колісніченко, Містер Оригінальність – Євгеній Романюк, Містер Елегантність – Станіслав Марченко, Містер Шарм – Кірілл Шарпило, Міс Фотогенічність та Міс Глядацьких симпатій – Анастасія Коваль, Міс Романтичність – Діана Дарієнко, Міс Креативність – Вікторія Тітова, Міс Оригінальність та Міс Грація – Анастасія Чернова.

Дякуємо журі заходу – випускникам КЕПІТу, а саме: Олені Кожарко-Горбачевській, Ігорю Потьомці, Катерині Польовик, Вікторії Майдановій-Голубєвій та Олексію Філатову за те, що завжди продовжують підтримувати традиції Коледжу.

Дякуємо за надзвичайний подарунок від адміністрації – гру в боулінг для всіх учасників та команди СРК!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Міс і Містер 2019 / КЕПІТ / 01.03.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 05 березня 2019 11:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міс і Містер КЕПІТ – 2019