Студенти кафедри дизайну на Київському міжнародному меблевому форумі Kiff 2019

03 березня 2019 Новини та події

27 лютого 2019 року відкрився Київський меблевий форум Kiff 2019 – міжнародна виставка меблів, предметів інтер'єру, освітлення.

На заході були представлені нові колекції світових брендів. Ця подія справедливо вважається найзначнішим міжнародним інтер’єрним салоном на території України.

У цьому році три павільйони Міжнародного виставкового центру Kiff та MTKT Innovation об'єднали компанії з України та 10 зарубіжних країн, які презентували понад 500 брендів на площі понад 25 000 кв. м. Відвідувачами Kiff стали понад 25 000 осіб.

І звичайно ж, студенти кафедри дизайну не залишились осторонь і вже відвідали виставку! Адже слідкувати за стильовими та технічними інноваціями в дизайні – невід’ємна частина професії і якісного розвитку студентів-дизайнерів Університету «КРОК».

Оновлено: П'ятниця, 15 березня 2019 14:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти кафедри дизайну на Київському міжнародному меблевому форумі Kiff 2019