Школа молодшого куратора — Університет «КРОК»

Школа молодшого куратора

13 вересня 2017 Новини та події

У цьому році за підтримки Студентської ради та деканату Коледжу стартував новий проект – Школа молодшого куратора. 7 вересня серед студентів-активістів, які навчаються на старших курсах, було проведено кастинг на роль молодших кураторів. І тільки найкращі претенденти отримали чудову можливість пройти навчання в Школі молодшого куратора з 11 по 13 вересня 2017 року.

Для виконання завдань було проведено ряд тренінгів, де обговорювалися такі теми: завдання та обов'язки студентів-кураторів, вміння управляти командою, відповідальність за себе та своїх підлеглих, конфліктологія, критичне мислення. Але особливу увагу закцентовано на формуванні команди та вмінні залучати студентів до активної участі в діючих проектах Коледжу, а також здібності створювати власні.

Спікерами проекту були випускники та студенти Коледжу, які свого часу стали бездоганними студентами-кураторами:

•   Гольцева Аліна, випускниця 2016 року, спеціальність «Правознавство», «Зірка КРОКу – 2016», організатор і координатор проектів Коледжу, юрисконсульт юридичного відділу Університету.
  •   Поварчук Альона, випускниця 2017 року, спеціальність «Розробка програмного забезпечення», «Зірка КРОКу – 2017», голова Студентської ради Коледжу 2015–2017 рр.
  •   Савельєв Євгеній, випускник 2014 року, спеціальність «Економіка підприємства», «Зірка КРОКу – 2014», керівник Студентської проектної групи «SPG», менеджер з маркетингу департаменту зв’язків із громадськістю та реклами Університету «КРОК».
  •   Бутенко Марія, випускниця 2017 року, спеціальність «Правознавство», нагороджена почесною відзнакою «З КЕПІТом у серці – з «КРОКом» назавжди» у 2017 році, стипендіат Асоціації випускників Університету «КРОК», волонтер благодійних проектів.
  •   Віштал Леонтій, студент 4 курсу, спеціальність «Правознавство», активіст Студентської ради Коледжу.
  •   Петриченко Анна, студентка 3 курсу, спеціальність «Фінанси і кредит», спеціалізована програма «Ексклюзив», активістка Студентської ради Коледжу.
  •   Клименко Катерина, студентка 3 курсу, спеціальність «Маркетингова діяльність», активістка Студентської ради Коледжу.

Після закінчення Школи молодших кураторів усі претенденти заприсяглися сумлінно виконувати свої обов'язки та працювати над позитивним іміджем Коледжу.

З цієї урочистої миті вони офіційно стали студентами – кураторами Коледжу економіки, права та інформаційних технологій!

Оновлено: П'ятниця, 15 вересня 2017 19:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа молодшого куратора