ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe» — Університет «КРОК»

12 червня 2017 Новини та події

3 червня 2017 року в Університеті відбувся фінальний ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe» у 2016–2017 навчальному році. На відкритті Олімпіади з вітальними словами виступали: Россошанська Ольга Валентинівна – к. е. н., доцент, директор Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК»; Данченко Олена Борисівна – д. т. н., доцент завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами Університету «КРОК»; Бузмаков Володимир Іванович – голова Міжнародного організаційного комітету «IT-Universe».

В Олімпіаді взяли участь 10 ВНЗ України та міста Києва:

1. Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова;

2. Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж»;

3. Національний технічний університет «Харківський полiтехнiчний інститут»;

4. Вінницький національний технічний університет;

5. Одеський національний університет імені І.І. Мечникова;

6. Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

7. Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова;

8. Запорізька державна інженерна академія;

9. Київський національний університет культури і мистецтв;

10. Університет економіки та права «КРОК».

За рішенням журі переможцями стали:

1. Хаджинов Андрій Геннадійович – Університет економіки та права «КРОК»;

2. Мельников Олексій Сергійович – Національний технічний університет «Харківський полiтехнiчний інститут»;

3. Сотнікова Альона Сергіївна – Вінницький національний технічний університет.

Журі обрали переможців у номінаціях:

1. «Краще творче завдання» – Ярова Анастасія Петрівна (Вінницький національний технічний університет);

2. «Краще ситуативне завдання» – Груздов Марко Ігорович (Національний технічний університет «Харківський полiтехнiчний інститут»);

3. «Кращий системний підхід» – Снєсарь Артур Романович (Київський національний університет культури і мистецтв);

4. «Креативність рішення» – Нестерук Владислав Володимирович (Вінницький національний технічний університет);

5. «Інноваційний підхід» – Гандрибіда Владислав Олександрович (Вінницький національний технічний університет);

6. «Використання ІТ-інструментів» – Скирський Ігор Васильович (Вінницький національний технічний університет).

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників цього визначного заходу! Бажаємо подальших здобутків у навчальній та науковій діяльності!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe» / 03.06.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Неділя, 18 червня 2017 21:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe»