Міжнародний семінар «Дистанційне навчання у вищій освіті»

27 червня 2014 Новини та події

5–7 червня 2014 року у Вільнюсі (Литва) на базі Європейського гуманітарного університету проходив міжнародний семінар на тему: «Дистанційне навчання у вищій освіті».

Крім команд Університету «КРОК» та Європейського гуманітарного університету, у семінарі взяли участь представники Воронезького державного університету, Державного інженерного університету Вірменії, Університету Анкари та Університету прикладних наук (Цюріх, Швейцарія).

Захід організований у рамках проекту SCOPES і присвячений аналізу різних питань впровадження та використання інструментів дистанційної освіти. Одержаний досвід стане корисним у процесі організації дистанційного навчання в Університеті.

Оновлено: П'ятниця, 27 червня 2014 12:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міжнародний семінар «Дистанційне навчання у вищій освіті»