Пройшли звітно-виборчі конференції студентів Університету та коледжів — Університет «КРОК»

Пройшли звітно-виборчі конференції студентів Університету та коледжів

05 листопада 2013 Новини та події

Маршрут розвитку успішної особистості5, 7, 12 та 13 листопада 2013 року в Університеті «КРОК» відбувалися звітно-виборчі конференції студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, Київського коледжу нерухомості, факультету міжнародних відносин, факультету економіки та підприємництва, юридичного факультету.

На конференціях студентські ради коледжів і факультетів звітували про виконану протягом 2012-2013 навчального року роботу. Також під час заходів було обрано новий склад студрад.

Вітаємо новообрані студентські ради! Бажаємо творчих успіхів у реалізації різноманітних проектів.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пройшли звітно-виборчі конференції студентів Університету та коледжів