Проєкт Коледжу «Незламні»: благодійний ярмарок для цільової допомоги захисникам — Університет «КРОК»

Проєкт Коледжу «Незламні»: благодійний ярмарок для цільової допомоги захисникам

23 грудня 2022 Новини та події

16 грудня 2022 року в рамках проведення благодійного концерту «Зоря ясна світові засяє…» проходив ярмарок з робіт, які створені студентством Коледжу та Університету.

Благодійний ярмарок було проведено неймовірними зусиллями проєкту «Незламні» під керівництвом Владислави Поливач та її команди Надії Доценко, Олени Рахно, а також заступниці директорки Коледжу Ольги Новак.

Проактивна та талановита творча студентська молодь презентувала вироби та картини з Петриківського розпису, новорічні та різдвяні прикраси, чашечки з патріотичним брендуванням тощо. Свої чудові роботи на ярмарку презентовала також керівниця Театр танцю «K-Dance» Університету «КРОК», директорка департаменту зі студентських питань Аліна Гольцева.

Кошти, у виручені з продажу будуть спрямовані на підтримку захисникам нашої Батьківщини.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт Коледжу «Незламні»: благодійний ярмарок для цільової допомоги захисникам