Навчальні підрозділи — Університет «КРОК»

Наукові спеціальності

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «ПРАВО»

 

МЕТА ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПРАВО»

Полягає у підготовці висококваліфікованого, інтегрованого в європейський та світовий науково-професійний простір доктора філософії в галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право», здатного сприймати, генерувати і втілювати інноваційні ідеї, самостійно проводити науково-дослідницьку, науково-організаційну, науково-педагогічну та практичну діяльність на високому конкурентоспроможному рівні у галузі права.

ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПРАВО»

Особливість програми пов’язується із концептуальним підходом, згідно з яким забезпечується цілісність фахової підготовки фахівця ступеня доктора філософії за спеціальністю 081 «Право», який здатний одночасно зосередити свої зусилля як на розвитку наукового світогляду, так і на розв’язанні комплексних проблем дослідницького характеру в галузі права, участі в організації та проведенні наукових заходів, реалізації академічної мобільності. Програма орієнтує здобувача на оволодіння практичним інструментарієм наукових досліджень в правовій сфері та на співробітництво з органами законодавчої, виконавчої, судової влади, міжнародними організаціями, вітчизняними та закордонними науковими установами та закладами освіти.

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії в галузі права спрямована на врахування кардинальних змін у всіх сферах суспільного життя, що потребують підготовки юристів-фахівців високої кваліфікації з високим ступенем академічної та професійної доброчесності.

Навчальні дисципліни

  • Іноземна мова: академічне письмо та наукові комунікації
  • Філософія науки
  • Методологія наукових досліджень
  • Інформаційні технології у науково-дослідній діяльності
  • Цифрові технології в навчанні
  • Академічна культура та академічна доброчесність
  • Педагогічна практика

 

Здобувачі можуть обрати вибіркові дисципліни з інших ОНП

 

Положення про порядок та умови здійснення вибору освітніх компонентів здобувачами Університету "КРОК"

НАУКОВІ КЕРІВНИКИ АСПІРАНТІВ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПРАВО»

ЗАПРОШЕНІ ЛЕКТОРИ

  • Роман Луцький, доктор юридичних наук, професор, директор Науково-дослідного інституту імені Академіка Івана Луцького Університету Короля Данила.
  • Тарас Дідич, доктор юридичних наук, професор, заступник директора з науково-педагогічної роботи Навчально-наукового інституту права Київського національного Університету імені Тараса Шевченка
  • Дар’я Герасимчук, радниця-уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації
  • Світлана Запара, доктор юридичних наук, професор, перша заступниця Голови Національної служби посередництва і примирення
  • Jan van Zwieten, професор, ректор Netherlands Business Academy
  • Олександра Романцова, виконавча директорка «Центру громадянських свобод» та співлауреатка Нобелівської премії миру 2022

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «ПСИХОЛОГІЯ»

 

МЕТА ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПСИХОЛОГІЯ»

Полягає у професійній підготовці висококваліфікованих, усебічно ерудованих практичних психологів, здатних самостійно висувати актуальні й соціально значущі ідеї; пропонувати концепції розв’язання комплексних проблем у сфері дослідницької та/чи прикладної діяльності; планувати та проводити авторське наукове дослідження, результати якого мають наукову новизну, теоретичну та практичну цінність у сфері психології тощо через засвоєння необхідних теоретичних знань і компетентностей та оволодіння основами методології й методики наукової діяльності.

ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПСИХОЛОГІЯ»

Обов’язкова частина освітньої програми спрямована на набуття аспірантами світоглядних, загальнонаукових, науково-практичних та інших компетентностей, необхідних і достатніх для формулювання наукових ідей, постановки і розв’язання наукових проблем і завдань у професійній та науково-дослідній сферах наук про соціальну поведінку.

Результатом навчання стане здатність випускників розуміти цілі, функції і завдання власної професійної діяльності у просторі соціальної самореалізації; усвідомлювати можливості і шляхи своєї інтеграції в наукове і повсякденне соціальне буття; досліджувати це буття на засадах соціальної, організаційної, економічної психології та інших наук про соціальну поведінку людини, в т.ч. в умовах кризових соціальних реалій.

Вибіркова частина дає можливість поглибити знання і навички у царині наукових інтересів та професійної практики здобувачів, отримати компетентності, важливі для ведення конструктивної дискусії з колегами, студентами та опонентами на ринку праці, а також для написання й успішного захисту дисертації.

Специфічною рисою даної освітньої програми є орієнтація на розробку й реалізацію наукових проектів у сфері психології, які дають можливість переосмислити наявне та створити нове системне знання, цінне для теорії і практики розв’язання значущих наукових і прикладних проблем буття з урахуванням базових соціальних, економічних, етичних та правових аспектів.

НАУКОВІ КЕРІВНИКИ АСПІРАНТІВ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПСИХОЛОГІЯ»

РЕЦЕНЗІЇ НА ОСВІТНЬО-НАУКОВУ ПРОГРАМУ «ПСИХОЛОГІЯ»

Навчальні дисципліни

  • Іноземна мова: академічне письмо та наукові комунікації
  • Філософія науки
  • Методологія наукових досліджень
  • Інформаційні технології у науково-дослідній діяльності
  • Цифрові технології в навчанні
  • Методологічні проблеми сучасної психології
  • Експеримент у соціальній та організаційній психології
  • Педагогічна практика
 

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «МЕНЕДЖМЕНТ»

 

МЕТА ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

полягає у підготовці висококваліфікованих, конкурентоспроможних, інтегрованих у європейський та світовий науково-освітній простір професіоналів, здатних до створення нових або удосконаленні наявних знань, з врахуванням викликів сьогодення, шляхом проведення самостійної науково-дослідницької, науково-організаційної, педагогічної та практичної діяльності у сфері у менеджменту

ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

Обов’язкова частина освітньої програми спрямована на формування у аспірантів здатності демонструвати інноваційність, самостійність, академічну та професійну доброчесність, послідовність розвитку та реалізації нових ідей в процесі професійної та наукової діяльності. Результатом навчання стане здатність випускників до безперервного саморозвитку та самовдосконалення.

Вибіркова частина дає можливість поглибити знання і навики у царині власних наукових інтересів здобувача, отримати компетентності, важливі для забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці та успішного завершення написання і захисту дисертації.

НАУКОВІ КЕРІВНИКИ АСПІРАНТІВ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «МЕНЕДЖМЕНТ»

ЗАПРОШЕНІ ЛЕКТОРИ

  • Наталя Москаленко, к.е.н., HR-менеджер групи компаній «M-ЕНД-C», керівник Академії M&S
  • Світлана Ткаленко, д.е.н., проф. професор кафедри європейської економіки та бізнесу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана
  • Віктор Алькема, д.е.н., професора, член Комітету з етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти члена Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти,
  • Єва Бруксле, викладач, керівниа проєктів, Університету Туріба (Рига, Латвія)
  • Наталія Мосьпан, кандидат філологічних наук, доцент, University of Economy in Bydgoszcz (Poland)
  • Олександр Аулін, кандидат філософських наук, старший науковий співробітник, відділ обслуговування інформаційними ресурсами, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
  • Володимир Токар, доктор економічних наук, професор, професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету.
  • Jan van Zwieten, професор, ректор Netherlands Business Academy.

Освітні компоненти

  • Філософія науки
  • Методологія наукових досліджень
  • Цифрові технології в навчанні
  • Інформаційні технології у науково-дослідній діяльності та управлінні проектами
  • Теорії та стратегії сучасного менеджменту
  • Освітні технології
  • Іноземна мова: академічне письмо та наукові комунікації
  • Педагогічна практика
 

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «ЕКОНОМІКА»

 

МЕТА ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ЕКОНОМІКА»

Підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних, інтегрованих у європейський та світовий науково-освітній простір наукових кадрів з економіки, здатних до генерації нових знань та інноваційних ідей на основі інтеграції та інтернаціоналізації української освіти, досліджень і практики, розвитку і трансферу наукових досліджень, забезпечення фаховості, реалізації доброчесності, відкритості, соціальної відповідальності за результати наукової та науково-педагогічної діяльності перед суспільством

ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ЕКОНОМІКА»

Обов’язкова частина освітньої програми спрямована на формування у аспірантів здатності демонструвати креативність самодостатність, академічну та професійну доброчесність, послідовність розвитку та реалізації нових ідей в процесі професійної та наукової діяльності. Результатом навчання стане здатність докторантів до безперервного саморозвитку та самовдосконалення.

Вибіркова частина дає можливість поглибити знання і навики у царині власних наукових інтересів здобувача, отримати компетентності, важливі для забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці та успішного завершення написання і захисту дисертації.

Специфічною рисою освітньо-наукової програми є її орієнтація на вирішення науково-методичного або прикладного завдання у галузі економіки, а саме економіки відновлення у післявоєнний період у межах дефіциту ресурсів всіх типів та видів. Це означає, що вже сьогодні має формуватись наукова школа стратегії повоєнного економічного розвитку України, орієнтована на її максимальну дерегуляцію та демонополізацію, коли основні цілі досягаються насамперед за рахунок використання надмобільних інноваційних засобів та ресурсів. Узагальнення означених наукових напрямів дозволить приймати ефективні економічні рішення на різних ієрархічних рівнях.

НАУКОВІ КЕРІВНИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ЕКОНОМІКА»

ЗАПРОШЕНІ ЛЕКТОРИ

  • Яценко Володимир, к.п.н., старший науковий співробітник відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України
  • Мала Світлана, к.е.н., доцент кафедри фінансів і обліку ТНУ імені В.І. Вернадського
  • Бондарчук Володимир, фінансовий проєктний менеджер і Партнер компанії Cobit Solutions
  • Бобров Євгеній, ДП "НАЕК "Енергоатом", доктор економічних наук, доцент
  • Лозинська Катерина, Лозинська Катерина, керуюча ТВБВ № 10026/0126 філії Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»
  • Ємельяненко Лариса Михайлівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, доцент
  • Небрат Вікторія Василівна, Інститут економіки та прогнозування НАН України, доктор економічних наук, доцент
  • Ткаленко Світлана Іванівна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, професор
  • Пугачов Микола Іванович, ННЦ "Інститут аграрної економіки", доктор економічних наук, професор, академік УААН
  • Сегеда Сергій Андрійович, Донецький національний університет імені Василя Стуса, доктор економічних наук, доцент

Освітні компоненти

  • Філософія науки
  • Методологія наукових досліджень
  • Цифрові технології в навчанні
  • Інформаційні технології у науково-дослідній діяльності та управлінні проєктами
  • Аналіз національної економіки. Модуль І. Макроекономічний аналіз національної економіки
  • Аналіз національної економіки. Модуль ІІ. Фінансовий аналіз національної економіки
  • Освітні технології
  • Іноземна мова: академічне письмо та наукові комунікації
  • Педагогічна практика
 

Економіка та управління національним господарством

Проректор із наукової роботи
Сідак Володимир Степанович
доктор історичних наук,
кандидат юридичних наук,
професор, член-кореспондент
НАПН України (відділення психології
і дефектології), заслужений діяч
науки і техніки України

Начальник науково-організаційного відділу
Лічман Тетяна Володимирівна


Кабінет 121
(+38 044) 455-56-77, вн. 131
(+38) 050-648-38-51

Ми працюємо для Вас
Пн. – пт.: 10:00 – 19:00
Без обідньої перерви
Сб. - нд.: вихідні

Напрями досліджень:

  • Структура національної економіки, структурна політика та механізм її реалізації
  • Моделі державного регулювання національною економікою
  • Теорія та практика прогнозування та макроекономічне планування в системі державного управління національною економікою, окремих сфер і галузей
  • Регулятори і важелі антикризової політики держави
  • Особливості регулювання в державному секторі економіки
  • Організаційні форми, структура та завдання органів державного управління економікою
  • Економічна безпека національної економіки
  • Інвестиційний процес, державна інвестиційна політика та механізм її реалізації
  • Інноваційний розвиток, державна інноваційна політика, науково-технічна політика та механізм її реалізації
  • Стратегія економічного розвитку (стратегія макроекономічного розвитку, стратегічне планування розвитку окремих макроекономічних процесів: науково-технічний прогрес, інвестиції, інновації тощо)
  • Державне прогнозування соціально-економічного розвитку національної економіки
  • Державні програми соціально-економічного розвитку та державні цільові програми
  • Державне регулювання інституціональних змін в національній економіці, роздержавлення власності та приватизація, управління державними корпоративними правами
  • Прогнозування та державне регулювання окремих макроекономічних процесів (виробництво, доходи, споживання інвестиції, інфляція, валютний курс тощо)
  • Прогнозування та державне регулювання довгострокового економічного розвитку
  • Регуляторна політика держави та механізм її реалізації
  • Антимонопольна (конкурентна) політика та механізм її реалізації

Галузь знань:

  • 05 Соціальні та поведінкові науки / 07 Управління та адміністрування
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 

 

 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
Bluesky
 
Threads
 

 

 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Напрями навчання » Наукові спеціальності