Фільтрувати матеріали за датою: грудня 2022 — Університет «КРОК»

Найближчим часом

09 грудня 2022 Незабаром

Згідно статистичних даних, компанії втрачають мільярди прибутку тільки через конфлікти. В бізнесі конфліктують всі: працівники один з одним, з клієнтами, контрагентами, партнерами, роботодавцями та власниками компаній, партнери між собою. Ми втрачаємо самоконтроль і дозволяємо емоціям керувати нашої поведінкою, і в саме в цей час компанії втрачають гроші.

07 грудня 2022 Незабаром

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Інформуємо Вас про проведення ІV Міжнародної конференції «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку», яка відбудеться 7 грудня 2022 року в ВНЗ «Університеті економіки та права «КРОК» у дистанційному форматі.

05 грудня 2022 Незабаром

В чудеса вірити треба! Адже незабаром новорічні свята й Святий Миколай завітає до кожної домівки та обов'язково подарує надію, радість, світло і тепло! Сьогодні це особливо важливо! Сьогодні віра, єдність, любов - це потужна зброя у боротьбі за свободу України! А наші Захисники, наші Герої ЗСУ теж мають відчути нашу підтримку й міцні обійми!

01 грудня 2022 Архів оголошень

Запрошуємо студентів, науковців, викладачів, докторантів,
аспірантів, представників державних установ взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції
молодих учених та студентів «Міждисциплінарні
дослідження науки ХХІ століття», яка відбудеться
1 грудня 2022 року.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Фільтрувати матеріали за датою: грудня 2022