До уваги студентів та випускників юридичного факультету Університету «КРОК»! — Університет «КРОК»

Минулі події

До уваги студентів та випускників юридичного факультету Університету «КРОК»!

24 вересня 2020 Архів оголошень

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю між Асоціацією адвокатів України (ААУ)/Ukrainian Advocates' Association (UAA) та Університетом «КРОК» зазначені основні напрямки співпраці, а саме: підготовка та реалізація спільних заходів, правових проєктів з метою популяризації адвокатської професії.

Запрошуємо Вас на онлайн знайомство з Клубом майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України та його керівництвом, яка відбудеться 24 вересня 2020 року о 16.00 в Zoom. Клуб майбутніх адвокатів України є структурним підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

Основною метою діяльності Клубу є залучення до діяльності Асоціації осіб, які не мають статусу адвоката, популяризація адвокатської професії, сприяння та надання допомоги особам, які мають намір у майбутньому здобути статус адвоката, інформування про особливості адвокатської професії, проведення правових семінарів, круглих столів, майстер-класів, здійснення інших видів діяльності правового характеру.

Приєднатися до зустрічі можна за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 344 437 6457

Код доступу: 4j8dW5

Оновлено: Понеділок, 28 вересня 2020 18:15
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » До уваги студентів та випускників юридичного факультету Університету «КРОК»!