«Сучасний GameDev. Як розробляти ігри» online-зустріч — Університет «КРОК»

Минулі події

«Сучасний GameDev. Як розробляти ігри» online-зустріч

29 січня 2021 Архів оголошень

Розробка ігор — одна з найбільш динамічних та перспективних індустрій у світі. Вона підійде тим, кому подобається активний темп роботи, експерименти і, звичайно, сам вважає себе геймером. Кількість вакансій на ринку GameDev величезна, при цьому конкуренція також зростає.

Запрошуємо студентів оcвітньої програми «Комп’ютерні науки» на зустріч з Костянтином Дворник, розробником в компанії Ubisoft, яка є одним з лідерів ігрової індустрії. Костянтин більше 10 років в GameDev і за цей час пройшов шлях від розробки простих інді-ігор до створення складних ігрових проектів і алгоритмів на основі штучного інтелекту.

На зустрічі Костянтин не тільки розповість, як розробляти власні ігри і відкриє секрети, і тонкощі ігрової індустрії, а й проведе практичний майстер-клас з розробки гри, після якого Ви зможете самостійно створити власну комп'ютерну гру. Зустріч відбудеться 29 січня 2021 року о 19:00 годині за лінком.

Не зволікайте! Можливо, саме на Вас чекає приголомшлива кар'єра в GameDev!

Оновлено: Вівторок, 02 лютого 2021 10:42
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » «Сучасний GameDev. Як розробляти ігри» online-зустріч