Минулі події

Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2018!

11 квітня 2018 Архів оголошень
Правління Асоціації випускників Університету «КРОК» оголошує Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2018!

Щороку у стінах нашого Університету відбувається конкурс стипендій, орієнтований на кращих студентів. Метою конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.

За результатами конкурсу може бути надано не менше двох стипендій студентам Університету (починаючи з другого курсу) та/або студентам випускних курсів Коледжу денної форми навчання, що мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства або інших сферах – в Університеті та за його межами.

Звертаємо увагу, що цього року вперше, крім «Зеленої премії», буде вручено призи в номінаціях «Підприємництво» та «Лідерство». Окремі члени та партнери АВУ «КРОК» також можуть присудити учасникам додаткові чи заохочувальні нагороди, які можуть полягати як у матеріальному, так і в моральному заохоченні.

Положення про Конкурс-2018, перелік та форми документів, необхідні для участі в конкурсі, розміщені на сайті АВУ «КРОК».

Прийом заявок триває до 23 квітня 2018 року!

Запрошуємо випускників «КРОКу» та партнерів нашої Асоціації долучатися до формування призового фонду Конкурсу!

Оновлено: Вівторок, 29 травня 2018 14:33
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2018!