Минулі події

Старт проекту «KROK Career Camp»

21 березня 2017 Архів оголошень

21 березня – 14 квітня 2017 року

Пройди курс тренінгів з працевлаштування на проекті КRОК Career Camp та отримай роботу своєї мрії!

Запрошуємо студентів 3–4 курсів бакалаврату та магістратури взяти участь у щорічному проекті від Центру розвитку кар’єри – КRОК Career Camp. Головною метою проекту є кар’єрний розвиток та підготовка студентів старших курсів до першого працевлаштування.

Старт проекту – 21 березня 2017 року.

На проекті ви:

 • Визначите цілі свого кар’єрного зростання на найближчі 3 роки та розробите план їх досягнення.
 • Зустрінетеся з успішними фахівцями-практиками, керівниками компаній, підприємцями, від яких почуєте мотивуючі історії успіху та поради, як стати професіоналом своєї справи.
 • Підберете для себе найбільш відповідні вакансії і створите під них резюме, за допомогою якого зможете звернути на себе увагу роботодавців.
 • Активуєте свої профілі на найбільш популярних сайтах із працевлаштування і вже зараз зможете чекати пропозиції роботодавців.
 • Навчитесь презентувати себе на співбесіді з роботодавцем та пройдете реальні співбесіди в компаніях, за результатами яких зможете отримати роботу.
 • Дізнаєтеся про реалії ринку праці, умови роботи для молодих фахівців, рівні заробітних плат та перспективи кар’єрного зростання у своїй галузі.
 • Отримаєте досвід вирішення реальних бізнес-задач відомих компаній.

Встигніть зареєструватися до 20 березня 2017 року – підвищіть шанси на отримання роботи своєї мрії!

Програма KROK Career Camp:

Коуч-сесія з побудови майбутньої кар’єри

21 березня 2017 року, 11:00 – 13:00: Коуч-сесія з побудови майбутньої кар’єри, формування професійних цілей – 2020 та плану їх досягнення, створення карти візуалізації майбутньої кар’єри, мотивація для досягання поставлених цілей.

 
Мотивуючі зустрічі у неформальній обстановці

22 березня 2017 року, 11:00 – 13:00: Мотивуючі зустрічі у неформальній обстановці з успішними фахівцями-практиками, керівниками компаній та підприємцями, історії їхнього успіху, поради щодо старту кар’єри, неформальне спілкування у форматі «питання-відповідь».

 
Майстер-клас із написання резюме та супровідного листа

23 березня 2017 року, 11:00 – 13:00: Майстер-клас із написання резюме та супровідного листа, створення профілів на сайтах працевлаштування, підбір бажаних вакансій, розсилка резюме роботодавцям на програми стажувань.

 
Майстер-клас із проходження співбесід

28 березня 2017 року, 11:00 – 13:00: Майстер-клас із проходження співбесід, розвиток навичок самопрезентації, проведення пробних співбесід із реальними менеджерами з персоналу, розбір помилок та надання рекомендацій щодо їх усунення.

 
Сінемалогія

30 березня 2017 року, 10:30 – 13:30: Сінемалогія за фільмом «У гонитві за щастям» – перегляд фільму з подальшим його аналізом, обговорення ситуацій, із якими стикалися головні герої, та стратегій їх вирішення. Вибір найбільш ефективних стратегій, застосування їх у своєму власному житті.

 
Командні ділові ігри

1 квітня 2017 року, 13:00 – 17:00: Командні ділові ігри з вирішенням реальних бізнес-задач від компаній-роботодавців із подальшим їх захистом. За результатами вирішених завдань найкращі студенти отримають запрошення на співбесіду з можливістю працевлаштування.

 
Пробні співбесіди

3–13 квітня 2017 року: Пробні співбесіди з менеджерами компаній різних напрямків діяльності.

 
Урочисте закриття проекту

14 квітні 2017 року, 12:00 – 13:00: Урочисте закриття проекту, підбиття підсумків, розіграш призів серед учасників, видача сертифікатів.

 

Умови участі

 • Участь у KROK Career Camp для студентів Університету «КРОК» безкоштовна.
 • Обов’язкова попередня реєстрація в Центрі розвитку кар’єри (каб. 109-1).
 • Усі заходи проводяться у вільний від навчання час (до або після пар).
 • Кількість місць обмежена!
Оновлено: Вівторок, 29 травня 2018 14:32
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » Старт проекту «KROK Career Camp»