Open Talk «8 з 30. Україна у фокусі поколінь. До і після 24 лютого» — Університет «КРОК»

Минулі події

Open Talk «8 з 30. Україна у фокусі поколінь. До і після 24 лютого»

18 травня 2022 Архів оголошень

Сьогодні єднання та слово, що єднає, є силою й зброєю проти агресора. Напад рф на Україну не став вироком, а став могутнім викликом, і наш сталевий український дух та величезне щире серце його тримають гідно.

18 травня 2022 року, о 15:30 у прямому онлайн-ефірі «Open Talk». Тема: 8 з 30. Україна у фокусі поколінь. До і після 24 лютого.

Серед спікерів:

  • Роман Алімаскін – співзасновник культурного проєкту «Мармур» та бренду «Marmurstore».
  • Тетяна Далявська – канд.політ.наук, доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК», фахова медійниця, керівниця медіа-освітніх проєктів.
  • Ірина Рибак – канд.політ.наук, доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Університету «КРОК», заступник директора Фахового коледжу Університету «КРОК», керівниця освітніх проєктів.
  • Галина Скіпальська – директорка представництва в Україні міжнародної організації HealthRight International, виконавча директорка МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», експертка з розвитку соціально-психологічних, профілактичних послуг, авторка низки публікацій у багатьох відомих виданнях країни, зокрема «Дзеркало тижня», Українська правда, блогер www.blog.liga.net, є членкинею правління Української мережі за права дитини та Українського форуму благодійників.
  • Андрій Хорошенюк – канд.педагог.наук, викладач історії, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК», директор ГО «Інститут права, політології та інформації».
  • Валентин Янчарук – активіст студентського самоврядування та студентський проєктний лідер, навчався у Фаховому коледжі Університету «КРОК», а нині студент Київського національного університету будівництва i архітектури.

Захід відбуватиметься в рамках проєкту «Марафон єдності «КРОКуємо до Перемоги» в Університеті «КРОК», якому у травні 2022 року виповнюється 30 років.

Висловлюємо вдячність за підтримку заходу департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Запрошуємо всіх бажаючих. Покликання на зустріч.

З Україною у серці завжди! Тримаємось як Азовсталь.  Перемагаємо як Україна.

Оновлено: Середа, 18 травня 2022 13:06
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » Open Talk «8 з 30. Україна у фокусі поколінь. До і після 24 лютого»