Круглий стіл «Стратегії міжкультурної комунікації в сучасному світі: культура, політика, економіка, право» — Університет «КРОК»

Минулі події

Круглий стіл «Стратегії міжкультурної комунікації в сучасному світі: культура, політика, економіка, право»

15 листопада 2021 Архів оголошень

Шановні студенти!
З 15 листопада до 03 грудня 2021 року у форматі серії Teams-конференцій в Університеті відбудеться VІ Науково-практичний студентський круглий стіл «Стратегії міжкультурної комунікації в сучасному світі: культура, політика, економіка, право».

Організатор заходу – кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін Університету.

Мета заходу: комплексне формування мовленнєвих умінь, мовних навичок, соціокультурної та країнознавчої компетентностей студентів; розвиток дослідницьких умінь студентів з використання ресурсів та формування готовності представити результати власних розвідок іноземними мовами.

Тематика заходу охоплює політико-економічні, історичні, країнознавчі та культурологічні аспекти розвитку країн, мови яких вивчають студенти Університету.

Робочі мови: англійська, німецька.

Час доповіді: до 5 хвилин, запитання – до 2 хвилин. Форма доповіді: презентація з наочною підтримкою у форматі PowerPoint.

Join us!

Оновлено: Понеділок, 15 листопада 2021 13:06
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » Круглий стіл «Стратегії міжкультурної комунікації в сучасному світі: культура, політика, економіка, право»